10 yılı aşkın bir süredir şirketlere iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmetler sunarak güvende kalmalarını sağlıyoruz. MERS OSGB, kendini işine adamış, değerlere dayalı bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi firmasıdır.

Galeri

İletişim

0 542 420 82 54

Muradiye, Camcı Sk No:4/A D:A blok, 45140 Yunusemre / Manisa

bilgi@mersosgb.com

Şirketimiz hakkında

Sağlıklı çalışarak işinizi güvene alın!

2014 yılından bu yana Iğdır merkezli, Ağrı ve Kars illerini kapsayan Doğu Anadolu bölgesinin önde gelen firmaları ve devlet kurumları ile çalışıyoruz. Sektörde edindiğimiz deneyim ve yeni ortak yapımız ile ülke genelinde hizmet verecek bir yapının temellerini Manisa ilinde MERS OSGB firmasını kurarak attık. Hem ülkemizin gözde sanayi yerleşimlerinin Manisa’da bulunması hem de stratejik öneme sahip olması nedeniyle firmamızın merkezini burada kurmaya karar verdik. İş sağlığı ve güvenliği alanında edindiğimiz deneyimi artık tüm ülkemizin hizmetine sunmak amacıyla yola çıktık. Bu kıymetli yolculukta beraber gelişmeyi ve büyümeyi hedefliyoruz. Sağlıkla ve güvenle büyüyüp gelişmek için sizleri MERS OSGB ile çalışmaya davet ediyoruz.

Dr. Metin KILIÇ

KURUCU

Misyonumuz

Ülkemizde ve özellikle Manisa merkezli olarak İş Saglığı ve Güvenliği alanında imalattan, hizmete, turizmden, madene, inşaattan, kamuya kadar tüm sektörlerde yenilikçi ve iyileştirici katkılar sunmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizde 2013 yılında başlayan İş Sağlığı Güvenliği hizmetini Manisa’da MERS OSGB markası ile tüm illerde ulaşılabilir hale getirmek ve sürdürülebilir iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktır.